Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

PRAHA 2. ledna (Policie ČR) - Úřad služby kriminální policie a vyšetřování Policejního prezidia České republiky připravil i pro rok 2024 kalendář nevyřešených případů stejně jako v uplynulých letech. Opět doufáme, že tímto pomůžeme spravedlnosti a budeme moci objasnit dosud nevyřešené případy.

Tento kalendář má v první řadě připomenout 24 vybraných případů z celé České republiky. Na výběru se podíleli kolegové z jednotlivých krajských ředitelství i samotného ÚSKPV.  Obě  předchozí vydání z let 2022 a 2023 nám díky Vám přinesla desítky cenných informací. To dokazuje, že sebemenší poznatek může i po mnoha letech přinést zásadní průlom.

Kalendáře jsme již tradičně distribuovali díky skvělé spolupráci s Vězeňskou službou ČR do věznic po celé republice a opět také na regionální pobočky Probační a mediační služby. Za jakékoliv informace k případům z kalendáře budeme rádi. Pro tento účel jsme zřídili e-mailovou schránku: kalendar@pcr.cz Všechny poznatky budeme předávat pracovní skupině Tempus, která se nevyřešeným případům věnuje.

 

Kalendář je ke stažení zde

https://www.vscr.cz/media/organizacni-jednotky/generalni-reditelstvi/aktuality/rok-2024/01-leden/3-stranka-th.png

Sdílet článek

Facebook
Platforma X