Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Účastníky 7. ročníku "Běhu se žlutou stužkou" byli i zaměstnanci Věznice Znojmo

Znojmo, 15. červenec 2022 (VS CR). 21. června pořádala VS ČR již 7. ročník „Běhu se žlutou stužkou“. Letošní běh byl poprvé tematický, věnovaný dětem vězněných rodičů. Závodilo 392 sportovních nadšenců, kteří vytvořili celkem 98 štafet. Z Věznice Znojmo se závodu zúčastnily 2 štafety. Štafeta č. 1 ve složení Bedřich Čermák, Michal Samaš, Petr Čermák a Lukáš Hrazdílek skončila na skvělém 3 místě s celkovým časem 1 h 5 minut a 26 sekund. Štafeta č. 2 ve složení Jiří Moravec, Tomáš Fráňa, Martin Náplava a František Řídký se také neztratila a umístila se na 36 místě s celkovým časem 1 hodina 23 minut a 16 sekund.

V prosluněném dni v Aktivním lesoparku v pražských Řepích tak účastníci svými sportovními výkony podpořili cíl projektu, kterým je dát lidem s trestní minulostí druhou šanci zařadit se opět do společnosti.