Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Znojmo 3. května (VS CR). Ve středu 25. 4. 2018 v 18h se v Pardubicích uskutečnil každoroční běh ozbrojených složek. Věznice Znojmo vyslala na tuto sportovní akci 7 běžců.

Všichni devítikilometrovou trať (přeji 9,6km) zdárně zvládli, někteří dokonce s výborným výsledkem. Z nejlepší výsledkem z naší výjezdové skupiny se může pochlubit Bedřich Čermák, který byl dokonce vyhlášen na podiu v kategorii Ozbrojené složky nad 35 let kde se umístil na 5 místě z 50. Jeho výsledný čas byl 37:07 a průměrný čas na km 3:52! V těsném závěsu doběhl Bronislav Kadeřábek na 7 místě s časem 38:24 s průměrným časem na km 4:00! Třetí z naší skupiny doběhl na 15 místě František Zduba s také velmi dobrým časem 42:07 jeho průběrný čas na km byl 4:23. Čtvrtý z Věznice Znojmo doběhl Miloš Krejčí, který obsadil 22 místo v kategorii M59 (50-59 let) s časem 49:25 s průměrem na km 5:09! Poslední tři Martin Náplava, Ondřej Sedláček a Petr Čermák doběhli zároveň v slušném čase 52:22 s průměrem na km 5:27 to stačilo na 29-31 místo v kategorii Ozbrojené složky do 34 let. Celkově se závodu zúčastnilo 335 běžců.

Účastníci z Věznice Znojmo: Bedřich Čermák, Bronislav Kadeřábek, František Zduba, Miloslav Krejčí, Martin Náplava, Ondřej Sedláček, Petr Čermák.