Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Znojmo 25. června (VS ČR). Ve dnech 13. 6. a 14. 6. 2018 se v Praze ve Stromovce uskutečnila O2 Pražská štafeta 4x 5km. Celkově se akce, kterou pořádal RUNCZECH, zúčastnilo 7 732 běžců.

Štafeta z Věznice Znojmo běžela první den této akce, ve složení Čermák Bedřich, Čermák Petr, Náplava Martin, Kadeřábek Bronislav. Součástí pražské štafety byl i běh Yellow Ribbon Run (Běh se žlutou stužkou, který poukazuje na problém obtížné zaměstnatelnosti osob po výkonu trestu odnětí svobody.) Celkově se naše štafeta umístila na 49. místě z 823! Ve vloženém běhu Yellow Ribbon Run se pak umístila těsně pod stupni vítězů na 4. místě z 51. Naši běžci uběhli 20km ve velmi dobrém čase 1h a 25 min.

Přehled časů účastníků štafety:

Bedřich Čermák 5 km – 18:08 Petr Čermák 5 km – 23:57 Martin Náplava 5 km – 23:03 Bronislav Kadeřábek – 19:56         ZVO VS-SP Mgr. Petr Čermák Tisková mluvčí Věznice Znojmo Mgr. Ludmila Lenikusová