Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Dne 25.11.2016 se příslušníci Věznice Všehrdy zúčastnili hned dvou sportovních turnajů, ve Věznici Oráčov a ve Vazební věznici České Budějovice. Věznice Oráčov pořádala 3. ročník turnaje v halové kopané, kde se naše mužstvo utkalo v prvním zápase s týmem PČR Rakovník a první zápas také vyhrálo. Turnaje se zúčastnilo šest družstev, a to z pořádající věznice, dále pak Věznice Ostrov, Věznice Vinařice, PČR Rakovník, MP Rakovník a Věznice Všehrdy. V posledním utkání se naši fotbalisté střetli s mužstvem Věznice Ostrov, nad kterým zvítězili a tím si také zaslouženě převzali vítězný putovní pohár. Druhé mužstvo příslušníků věznice vyjelo obhajovat naše barvy do Vazební věznice České Budějovice, kde se odehrál již 7. ročník hokejového turnaje O pohár ředitelky vazební věznice. Zde své síly naši hokejisté změřili s družstvem hokejistů Věznice Příbram, Vazební věznice Litoměřice a pořádající vazební věznice. V tomto turnaji obsadili 3. příčku.