Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Rekreační zařízení chata Tužín

Minirekreační zařízení CHATA TUŽÍN je majetkem Věznice Valdice. Je vhodná nejen pro dovolenou, ale i pořádání školení, svateb, rodinných oslav apod. Nachází ve východní části Českého ráje, 8 km za Jičínem, v rekreační oblasti u osady Tužín. Je umístěno v členitém lesnatém terénu s možností sportovního a turistického využití. Koupání je možné v cca 800 m vzdálených rybnících u obce Radim nebo u obce Dřevěnice, na koupališti nebo aquacentru v Jičíně.

Pronájem na společenskou akci

Výši úhrady za pronájem prostor minirekreačního zařízení Tužín na společenské akce Vám na požádání sdělí správce (kontakt níže).

Ubytování

Chata nabízí celoroční ubytování s kapacitou 24 lůžek a 14 přistýlek. Jedná se o zděný objekt, umístěný ve svahu, v jehož přízemí je společenská místnost s krbem, herna, jídelna a vybavená kuchyně pro společné i rodinné vaření. V 1. patře a v podkroví jsou tří, čtyř a šestilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC). Na všech pokojích jsou lednice a TV, v objektu je satelitní a video rozvod. K využití je také otevřené ohniště pro možnost večerního posezení.

Tipy na výlet

Turistické trasy, zejména v centru Českého ráje v Prachovských skalách, vzdálených asi 10 km. Možnost návštěvy hradů a zámků Kost, Trosky, Kumburk, Hrubá Skála, Sedmihorky, Sychrov apod. Cyklotrasy pro horská kola, v zimě lyžování na běžkách (bez možnosti vleku) a sáňkování. V sezóně si přijdou na své houbaři.

Doprava

Individuální s možností parkování. Možno též autobusem z Jičína a Lázní Bělohrad s výstupem v obci Radim, která je od střediska vzdálena cca 1,5 km.

Ceník

Pokoje 2+1 až 4+2
Sezóna: 1. června – 30. září – 600,- Kč/os/noc
Mimo sezónu – 400,- Kč/os/noc
 

Kontakt

Chata Tužín
Tužín 11
507 12 Radim u Jičína

tel. a fax: 493 507 664
email: chata.tuzin@atlas.cz

Správce

Martin Rösler
tel. 602 787 450

Prezentace