Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

LITOMĚŘICE 26. září (VS ČR) Vazební věznice Litoměřice společně s Vazební věznicí Teplice, a ve spolupráci s pedagogickou fakultou Univerzity J. E. Purkyně, uskutečnili prezentaci Vězeňské služby ČR, pro studenty PF a ústeckých středních škol.

V rámci spolupráce s PF UJEP se dne 23.9.2022 v odpoledních hodinách uskutečnila prezentace Vězeňské služby ČR, kterou ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UJEP pořádali věznice Litoměřice a Teplice. V průběhu této prezentace měli studenti maturitních ročníků a studenti univerzity bakalářského či magisterského programu zaměřeného na oblast pomáhajících profesí, možnost se seznámit s činností, posláním a možností pracovního uplatnění v rámci bezpečnostního sboru. 

Studentům byly srozumitelně a poutavě vysvětleny důležité pojmy z oblasti vězeňství, činnosti a funkce vězeňské služby, specifika služebního a pracovního poměru. Studenti dále měli možnost se seznámit s podmínkami přijetí do služebního nebo pracovní poměru a rovněž se širokou nabídkou pracovního uplatnění v rámci Vězeňské služby ČR.

Na závěr celé akce proběhla diskuze, kdy zaměstnanci a příslušníci VS ČR, ochotně odpovídali na všechny dotazy studentů. Tímto chceme poděkovat všem zúčastněným a rovněž i vedení pedagogické fakulty za poskytnutí auly a audiovizuální techniky.

(JaK)

Sdílet článek

Facebook
Platforma X

Další aktuality v kategorii

Žádné aktuality nenalezeny.