Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

ČESKÉ BUDĚJOVICE 25. listopadu (VSČR) Tradiční turnaj „O pohár ředitelky Vazební věznice České Budějovice“ se odehrál dne 22.11.2019 v Hokejovém centru Pouzar v Českých Budějovicích.

Mužstvo hokejistů, složené ze zaměstnanců Vazební věznice České Budějovice, změřilo již v desátém ročníku turnaje své sportovní síly s hokejisty z věznic Břeclav, Všehrdy a Vazební věznice Litoměřice. Aktivní sport je nejen vhodnou, nutnou, ale také oblíbenou součástí různých aktivit, zahrnujících služební a profesní přípravu příslušníků VS ČR. Odpovídající fyzická kondice je jedním z předpokladů dobrého výkonu náročné každodenní služby.

Příjemně strávený den, naplněný sportem a zdravou soutěživostí, skončil úspěchem mužstva Věznice Všehrdy. Hokejisté pořádající Vazební věznice České Budějovice obsadili druhé místo.

Spolu s celkovým vítězem turnaje byl slavnostně vyhlášen, a cenu převzal nejlepší brankář – člen týmu Vazební věznice České Budějovice a nejlepší střelec z týmu Věznice Všehrdy. Cenu pro nejlepšího obránce převzal z rukou ředitelky vazební věznice hráč z Věznice Břeclav. Vítězem dovednostní disciplíny o nejrychlejšího bruslaře se stal hráč z Věznice Všehrdy.

Společný oběd a závěrečné přátelské posezení se staly další příjemnou příležitostí k navázání neformálních osobních kontaktů mezi lidmi stejné profese.