Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

MÍROV 3. srpna (VS ČR) – Dne 27. 7. 2021 proběhla kolaudace nově postavené kuchyně s jídelnou pro zaměstnance Věznice Mírov.

Dne 27. 7. 2021 proběhla kolaudace nově postavené kuchyně s jídelnou pro zaměstnance Věznice Mírov. Kuchyně s jídelnou byla postavena v samotném areálu věznice a nahrazuje tak tu původní, dosluhující, která již přestala splňovat stávající nařízené normy pro stravování. Zaměstnancům věznice se tak zlepší estetické podmínky pro samotný odběr stravy v jídelně, personálu kuchyně se zase nabídne možnost připravovat jídla v nejmodernějších zařízeních. Určitě to ocení všechny strany. Věznice se tak tímto způsobem snaží stále zlepšovat podmínky pro práci svých zaměstnanců.

Příprava na stavbu zaměstnanecké kuchyně s jídelnou začala více jak před třemi roky a samotná stavba již byla provedena v období posledního roku. Finanční prostředky na stavbu byly použity z rozpočtu SHČ Věznice Mírov, finanční prostředky na technologii poté z prostředků investic GŘ VS ČR. Celková částka na výstavbu kuchyně činila 16,4 milionu korun, kdy zhotovitelem stavby byla firma Provádění staveb, a. s. Olomouc.

Fotogalerie

Sdílet článek

Facebook
Twitter

Další aktuality v kategorii

Žádné aktuality nenalezeny.