Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Vězeňská služba ČR, Věznice Mírov přijme do služebního poměru strážné (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení strážmistr). Práce ve dvousměnném nepřetržitém režimu služby.

Požadavky:

SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou,

výborný zdravotní stav, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby,

občanská a trestní bezúhonnost.

 

Nabízíme:

po absolvování ZOP plat od 34 800,- do 47 420,- Kč,

šest týdnů dovolené,

ubytování ve vlastní ubytovně, 

posilovna v budově věznice,

zaměstnanecké benefity,

celoživotní vzdělávání,

příjemný kolektiv,

náborový příspěvek 100 000 Kč.

 

Písemnou žádost o přijetí do služebního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte na níže uvedenou emailovou adresu. 

 

Kontaktní osoby:

Bc. Jaroslava Plháková, tel.: 583 488 235

e-mail: nabor@vez.mir.justice.cz 

www stránky: www.vscr.cz/mirov

 

Informujeme Vás, že v rámci přijímacího řízení budeme zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného uchazeče a rozhodnutí o přijetí do služebního poměru, a to pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany zaměstnavatele před přijetím do služebního poměru. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, rodné číslo, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Při zpracování Vašich údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy máte právo na přístup ke svým osobním údajům, právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení jejich zpracování.

 

 

Sdílet článek

Facebook
Platforma X