Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

PARDUBICE 5. června 2025 (VS ČR) – Na konci května se v Litomyšli konal festival dobrého jídla a pití, Gastronomické slavnosti M.D. Rettigové.

Na festivale se sešli milovníci dobrého jídla a pití s kuchaři, odborníky na moderní i klasickou gastronomii a společně zde předvedli své umění. Veřejnost měla také možnost ochutnat gastrospeciality z České republiky a různých koutů světa.

Prezidentem gastroslavností byl určen Václav Šmerda, emeritní předseda pobočky Východní Čechy Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Na pozvání se této akce zúčastnili naši kolegové ze školského vzdělávacího střediska Pardubice, Jitka Kopecká a Martin Šubrt (členové Asociace kuchařů a cukrářů ČR) a měli tak možnost načerpat ve svém oboru další zkušenosti.

Fotogalerie

Sdílet článek

Facebook
Platforma X

Další aktuality v kategorii

Žádné aktuality nenalezeny.