Zvětšit (Ctrl + "+")

Zmenšit (Ctrl + "-")

banner
14.2.2017

První pololetí školního roku 2016/2017

Konec pololetí je pro všechny žáky a učitele příležitostí k bilancování. Stejně je tomu tak i na našem Školském vzdělávacím středisku, odloučeném pracovišti SOU VS ČR, tedy škole ve Věznici Světlá nad Sázavou.

V úterý 31. ledna 2017 si výpis z vysvědčení se svými pololetními známkami převzalo celkem 36 žen, zařazených do učebních oborů provozní služby a šití prádla. Někomu se dařilo více, někomu méně. Celkem 14 žen prospělo s vyznamenáním a 20 prospělo, dvě ženy v jednom předmětu neprospěly. Pět žen nebylo z důvodu pozdějšího nástupu ke vzdělávání nebo vysokého počtu absencí v prvním pololetí hodnoceno.

Po půlroce trvání byl 26. ledna 2017 také ukončen kurz trénování paměti. Ženy se zde dozvěděly informace o tom, jak funguje náš mozek a naše paměť, a naučily se používat jednoduché paměťové techniky. Potvrzení o absolvování kurzu si převzalo deset žen.

Na školském vzdělávacím středisku se dále vzdělávají ženy v celoročních kurzech základní školy, základů českého jazyka, anglického jazyka, obsluhy počítače a práce s keramikou.