Zvětšit (Ctrl + "+")

Zmenšit (Ctrl + "-")

banner

Rekreace

Zotavovna Přední Labská, Krkonoše

Zotavovna Přední Labská nabízí možnost celoročního aktivního i pasivního prožití volného času v překrásném prostředí Krkonošského národního parku.

Zotavovna má kapacitu 118 lůžek s vlastním parkovištěm, lyžařským vlekem, tenisovým kurtem s umělým povrchem, minigolfem, venkovním vyhřívaným bazénem a dětským brouzdalištěm. Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Pokoj je vybaven TV se satelitním příjmem, telefonem, WC a sprchou, lednicí nebo chladicím boxem. Většina pokojů má balkón nebo terasu.

V hlavní budově A mají hosté k dispozici saunu, solárium, hydromasážní vanu, posilovnu, stůl na ping pong, dětský koutek, kulečníky, šipky, společenské hry. Dále pak internetový box a připojení WIFI. Mohou zde využít služby maséra. Budova B je pouze pro ubytování. Hosté tedy přecházejí cca 100m na stravu a aktivity do hlavní budovy. Zotavovna má k dispozici několik pokojů pro návštěvníky s čtyřnohými kamarády, pokoje pro alergiky a větší pokoje pro rodiny s dětmi.
Každoročně připravuje zotavovna spoustu akcí – volejbalový turnaj o putovní pohár Přední Labské, nohejbalový turnaj, pro děti připravuje velikonoční víkendy, pálení čarodějnic, dětský den, mikulášské víkendy a konec roku již pravidelně končí Silvestrem s velkým ohňostrojem.

Na konci roku 2009 zotavovna vybudovala novou školící místnost s kompletním technickým vybavením pro pořádání školení a porad.

Adresa zotavovny

Zotavovna VS ČR Přední Labská
Přední Labská 43
543 51 Špindlerův Mlýn

tel.: 499 453 100, 499 453 190
fax.: 499 453 100

IČ: 65997981
DIČ: CZ65997981

www.prednilabska.cz

Zotovovna Pracov, Jižní Čechy

Ubytování v zotavovně Pracov je vhodné pro rodiny s malými dětmi, pro školení a školy v přírodě. Pokoje jsou dvou a čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením, televizorem a radiopřijímačem.

Celodenní stravování je zajištěno vlastním stravovacím zařízením. Parkovací místa jsou v uzavřeném areálu zotavovny. Je zde k dispozici návštěvníkům v jarních a letních měsících krytý bazén se solárním ohřevem vody. Dále zotavovna disponuje vlastní saunou, kuželnou, tělocvičnou a fitcentrem, kulečníkem, stolem na stolní tenis. V areálu zotavovny je k dispozici fotbalové hřiště, dětské hřiště, hřiště na volejbal, tenisové kurty a venkovní stůl na stolní tenis. Hosté mají možnost využít i péče rehabilitačních pracovníků a maséra.

Adresa

Zotavovna Pracov
přihrádka 3
390 11 Tábor
tel.: 381 26 32 99, 381 26 33 01
fax: 381 26 22 56

www.zotavovna-pracov.cz

Zotavovna Květnice, Praha

Zotavovna Květnice slouží k pořádání různých školení, porad, kongresů, konferencí, předváděcích a kulturně společenských akcí. Volnou kapacitu nabízí i jiným právnickým i fyzickým osobám k pořádání podnikových a rodinných akcí včetně ubytování, jehož součástí je i sauna, solárium, herna s posilovnou, tenisové kurty, kulečník a stolní tenis.

Po dohodě lze zajistit služby maséra a kadeřníka. Pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem, WC a koupelnou. Díky poloze je zotavovna ideálním místem pro rodinnou dovolenou v Praze, neboť se nachází ve velmi klidné zóně v blízkosti centra.

Adresa

Zotavovna VS ČR Praha
Na Květnici 1105/10
Praha 4 – Nusle
140 00

IČO: 65997964
DIČ: CZ65997964

www.zotavovna.eu

Rekreační středisko – Moldava

Rekreační zařízení v obci Moldava se nachází v Krušných horách na hranicích se Spolkovou republikou Německo, 15 km od města Teplic, nedaleko lyžařského střediska Bouřňák. Přímo v obci je hraniční přechod do SRN. Je zde velká možnost turistiky a zimních sportů. Nedaleko hraničního přechodu na německé straně je sjezdový areál se sáňkařskou dráhou. Velký sportovní areál tvoří sjezdové tratě zimního lyžařského střediska Bouřňák, který je od rekreačního zařízení vzdálen asi tři kilometry.

Ubytování

Zděná budova má celkem 7 pokojů s kapacitou 28 lůžek – 2x třílůžkový pokoj, 3x čtyřlůžkový pokoj 2x pětilůžkový pokoj. Sociální zařízení je společné.

Objekt má dvě samoobslužné kuchyně. V přízemí se nachází prostorná společenská místnost. Další obdobná místnost s krbem je k dispozici v suterénu objektu.

Doprava

V obci Moldava je vlakové nádraží, které má v současnosti poněkud omezený provoz. Zastávka autobusů v obci též, ovšem provoz autobusové linky je méně intensivní.

Vybavení

Na pozemku rekreačního zařízení jsou dětské houpačky, prolézačky a sportovní hřiště na nohejbal, případně volejbal. V rekreačním zařízení není půjčovna sportovního náčiní.

Stravování

Stravování je individuální. Objekt má dvě samoobslužné kuchyně s elektrickými sporáky, mikrovlnnými troubami a veškerým kuchyňským a jídelním nádobím. V každé kuchyni je chladnička, v rekreačním zařízení je jeden šuplíkový mrazicí box. V obci Moldava ve vzdálenosti asi 400 až 800 metrů je několik restaurací s možností celodenní stravy. Prodejna potravin se nachází asi 400 metrů od rekreačního střediska.

Možnosti výletů do okolí

Město Duchcov (cca 15 km) se zámkem, kde poslední dny svého života prožil známý svůdník Casanova. Nad obcí Krupka vede nejdelší lanovka v České republice na horu Komáří Vížka, která je vzdálena cca 20 km.

Adresa:

Rekreační středisko Moldava – 143, 417 81 Moldava