Zvětšit (Ctrl + "+")

Zmenšit (Ctrl + "-")

banner
3.1.2018

Ocenění zaměstnance

ČESKÉ BUDĚJOVICE 2. ledna (VSČR) V pátek 29. prosince předala ředitelka Vazební věznice České Budějovice plk. Mgr. Martina Rousková ocenění paní Martě Dvořákové. Paní Dvořáková převzala Plaketu Vězeňské služby České republiky II. stupně, udělenou generálním ředitelem VS ČR.

V českobudějovické vazební věznici pracovala od 1. listopadu 1993, kdy nastoupila jako správní referent na oddělení výkonu vazby a trestu. Po necelých dvou letech využila nabídky profesionálního růstu ve funkci správní rada na oddělení správním.

Paní Marta Dvořáková se nám při jejím posledním pracovním dni svěřila: „Odcházím do důchodu po čtyřiadvaceti letech. Nechala jsem tu spoustu energie i času, ale tato práce mi dala velmi mnoho profesní zkušenosti, včetně odborného i osobního růstu. Nedá mi nevzpomenout právě dnes na paní Třeškovou, která vedla oddělení v mých začátcích a pak po několik dalších let.  Práce mne pod jejím vedením naplňovala a ráda jsem si od ní rozšiřovala  vědomosti. Dodnes jsem za tuto spolupráci nesmírně vděčná. Snažila jsem se tyto vědomosti a zkušenosti předávat i dále svým mladším kolegyním. Těm, i ostatním zaměstnancům Vazební věznice České Budějovice, přeji, aby zde prožili  mnoho  spokojených let, tak jako jsem je zde strávila já.“

V životě paní Marty Dvořákové s příchodem nového roku nastala situace, kdy osobní a rodinný život dostal přednost před tím pracovním. Paní Dvořákové  tímto přejeme do dalších let mnoho pohody, klidu a zdraví, aby si i tento „důchodcovský život“ prožila stejně tak aktivně jako doposud ten pracovní.