Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

RAPOTICE 22.června (VSČR) Tradiční akce vězeňské služby YELLOW RIBBON RUN se zúčastnili i sportovci z Věznice Rapotice

Dne 21. června 2022  dvě štafety běžců ze zdejší věznice  v Praze absolvovaly běh se Žlutou stužkou, tedy již tradiční akci, kterou pořádá Vězeňská služba  České republiky. První štafeta byla složena ze zaměstnanců věznice -  z Oddělení prevence a stížností, Oddělení vězeňské stráže a z Oddělení výkonu trestu odnětí svobody. Druhá štafeta byla  sestavena  z odsouzených z nízkého a středního ostrahového stupně zabezpečení, které vybral a zároveň na závod dobře připravil speciální pedagog Mgr. Michal Růžička..  V konkurenci devadesáti osmi čtyřčlenných družstev se naše štafety umístily na desátém a třicátém prvním místě. Čas vítěze byl  jedna hodina a jedna minuta. Naše štafeta odsouzených na výborném desátém místě doběhla s nízkou ztrátou deseti minut. Akce proběhla za krásného počasí v odpoledních hodinách za doprovodného programu v pražské části Řepy. Naše úspěšná výprava se v pořádku vrátila do věznice po deváté hodině večerní.