Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Ubytování pro studenty ZOP

Ubytovna v ulici Energetiků je vzdálena necelých deset minut chůze od školy a několik desítek metrů od stravovacího zařízení.

Jedenáctipatrová budova je pro větší pohodlí ubytovaných studentů vybavena třemi osobními výtahy. Ve vyhrazených patrech mají studenti k dispozici  kulturní místnosti s televizí. Studenti vyznávající cyklistiku si mohou svá kola uložit do k tomu určené místnosti. V rámci ubytování je k dispozici Wi-Fi připojení, ke kterému obdrží heslo na recepci, kde je zajištěn nepřetržitý provoz.

Celková maximální ubytovací kapacita je v současné době stanovena na 300 lůžek. Studenti jsou ubytováni v tzv. buňkách se dvěma dvoulůžkovými pokoji, nově zrekonstruovaným sociálním zařízením a funkční kuchyňkou, ve které nechybí základní nádobí a další vybavení jako je indukční vařič, lednice či rychlovarná konvice. 

Pokoje jsou pěkné, útulné a čistě vymalované. V roce 2020 byly vybaveny novým nábytkem vyrobeným převážně ve Věznici Mírov. Studenti jistě při studiu ocení moderní úsporná LED osvětlení. Lůžka jsou opatřena novými pokrývkami, polštáři i matracemi. Ručníky jsou k dispozici.  Úklid na pokoji si studenti zajišťují sami, čisticí prostředky jim jsou při pravidelných výměnách ložního prádla k dispozici zdarma.  Úklid společných prostor je zajištěn uklízeči.

V případě potřeby mohou studenti využít k zaparkování osobního automobilu parkoviště patřící k hotelové ubytovně Jižní.

Ubytování pro studenty