Zdravotnictví

Stáž zdravotnických pracovníků v ZVJS

Stáž zdravotnických pracovníků v ZVJS

PRAHA 19. dubna (VS ČR) - Ve dnech 15. – 17. února 2017 se konala stáž na základě dlouhodobé spolupráce mezi zdravotnickými pracovníky ZVJS Slovensko a OZS GŘ VS ČR. Cílem této návštěvy byly výměna profesních a legislativních zkušeností v rámci vězeňské služby, především v oblasti poskytování zdravotní péče vězněným osobám. Fotografie pocházejí z ÚVTOS a ÚVV Leopolodov, expozice historie vězeňství na Slovensku a po setkání s vedením věznice obě strany uctily památku krvavého útoku na zaměstnance ZVJS v roce 1991 u místního památníku.
red


 

 

 

 

Konkurs na lékaře - rezidenta

Konkurs na lékaře - rezidenta

PRAHA 5. října (VS ČR) - Vězeňská služba České republiky vyhlašuje 2. kolo výběrové řízení na místo rezidenta - lékaře podle vyhlášky č. 186/2009 Sb., o stanovení postupu při vyhlášení výběrového řízení na rezidenční místo, průběhu výběrového řízení na rezidenční místo a základních kritériích výběru rezidenta (o rezidenčních místech).

5.10.2016 15:16

více
Výběrové řízení - lékař rezident

Výběrové řízení - lékař rezident

PRAHA 14. července (VS ČR) - Vězeňská Služba České republiky vyhlašuje výběrové řízení na místo rezidenta - lékaře podle vyhlášky MZ ČR č. 186/2009 Sb., o stanovení postupu při vyhlášení výběrového řízení na rezidenční místo, průběhu výběrového řízení na rezidenční místo a základních kritériích výběru rezidenta (o rezidenčních místech).

14.7.2016 8:58

více
Výměnná stáž lékařů ZVJS

Výměnná stáž lékařů ZVJS

PRAHA 12. června (VS ČR) - Výměna zkušeností a postupů v medicínské problematice vězeňství byla hlavním obsahem výměnné stáže odboru zdravotnické služby GŘ VS ČR a Zboru väzenskej a justičnej stráže SR (ZVJS), která se sukutečnila v květnu v Praze. Ze strany ZVJS byla skupina zastoupena odborníky z oblasti psychiatrie, psychologie a všeobecného lékařství.


12.6.2015 13:43

více